| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LH500WX1-SH01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LH500WX1-SH01 5,0 inch 800:1 LCD-scherm
LH500WX1-SH01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LH500WX1-SH01 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Resolutie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 294PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 65.1 ((W) × 117.9 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Glasdiepte | 0.20+0.20 mm |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 70,41 ± 0,50 g |
| Oppervlakte | - |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | AH3-IPS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Transmissiviteit | 30,5% (Type) (met polarisator) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Bestuurder IC | COGSuggest LG4591 |
| Signalinterface | MIPI (4 datalijnen), 30 pinsFPC |
| Inlaatspanning | 1.8/2.8V (type) (IOVCC/VCC) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| LH500WX1-SH01 5,0 inch 800:1 LCD-scherm | |
LH500WX1-SH01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLH500WX1-SH01?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voorLH500WX1-SH01?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als deLH500WX1-SH01Ik krijg niet kan werken?
A: LH500WX1-SH01 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies