| Merknaam: | HannStar |
| Modelnummer: | HSD090IDW1-C00 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
HSD090IDW1-C00 9,0 inch 800*480 LCD scherm
HSD090IDW1-C00 LCD-paneel Productgegevens:
| HannStarLCDScherm HSD090IDW1-C00 | |
| Panelmerk | HannStar |
| Model P/N | HSD090IDW1-C00 |
| Diagonale grootte | 9.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 198 ((W) × 112.08 ((H) mm |
| Bezelopening | 201.1 ((W) × 115.15 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 210.7 ((W) × 126.4 ((H) × 5.6 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 480 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/50/60 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 5.5/10.5 ((Type.) ((Tr/Td)) |
| Kleuren weergeven | 16.2M 47% NTSC |
| Typ van de lamp | 3S11P WLED, 20K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 240 g (typisch) |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | TTL (1 ch, 6/8-bit), 60 pins FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/10/15/-7V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C; trillingsniveau: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| 9.0 inch 800*480 resolutie HSD090IDW1-C00 60pins TN LCD-scherm | |
HSD090IDW1-C00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
HSD090IDW1-C00 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn LCD-panel professionals.
Q: Hoe te oroodr LCDAfbeeldingLCD HSD090IDW1-C00?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Kun je deHSD090IDW1-C00Voordat ze verscheept worden?
A: Natuurlijk is ons lcd-paneel HSD090IDW1-C00 strikt getest voor verzending.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelHSD090IDW1-C00Kan het niet werken?
A: LCD Display HSD090IDW1-C00 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies