| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | MV240WUB-N20 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
MV240WUB-N20 24,0 inch 1920*1200 TFT-LCD-scherm
MV240WUB-N20 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | MV240WUB-N20 |
| Diagonale grootte | 24.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 94PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 518.4 ((W) × 324 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 528 ((H) × 337,9 ((V) × 1,31 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Dikte van de plaat | 00,50+0,50 mm |
| Overdraagbaarheid | 60,0% (Type) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100%sRGB |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | TBD |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF Ingebouwde 6 bronchips |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
MV240WUB-N20 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
MV240WUB-N20 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn LCD-panel professionals.
Q: Hoe te oroodRcdAfbeeldingLCD MV240WUB-N20?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Kun je deMV240WUB-N20Voordat ze verscheept worden?
A: Natuurlijk is ons lcd-paneel MV240WUB-N20 strikt getest voor verzending.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelMV240WUB-N20Kan het niet werken?
A: LCD Display MV240WUB-N20 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies