| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | LH220Q34-TH02 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M238DAN01.5UA CELL 23,8 inch 2560*1440 LCD-paneel
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M238DAN01.5UA CELL |
| Diagonale grootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 123PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 526.85 ((W) × 296.35 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 534.04 ((H) × 308.16 ((V) × 1.29 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Dikte van de plaat | - |
| Overdraagbaarheid | 3.99% (Typ.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 76% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 520 g (type) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COF Ingebouwde 8 bronchips |
| Interface type | LVDS (4 ch, 8-bit), 70 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel Verzending en verpakking:
![]()
M238DAN01.5UA CELL LCD Panel FAQ:
V:Wanneer stuur je, als ik bestel?M238DAN01.5UA CELL?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Hoe bestellenM238DAN01.5UA CELL ?
A: Wij accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
K: Kun je testenLCD-paneelM238DAN01.5UA CELLvoor verzending?
Maak je geen zorgen, de M238DAN01.5UA CELL zal getest worden voor verzending.
Wat gebeurt er alsM238DAN01.5UA CELLKan het niet werken?
A: Onze M238DAN01.5UA CELL is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan opnieuw alle aansluitkabel. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies