| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ315D1JG95 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
32.0 inch LQ315D1JG95 350 cd/m2 WLED LCD Display Monitor
LQ315D1JG95 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ315D1JG95 |
| Diagonale grootte | 32.0" |
| Paneltype | TFT-LCD, LCM met oxide |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 139PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 697.92 ((W) × 392.58 ((H) mm |
| Bezelopening | 703 ((W) × 397.6 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 734.8 ((H) × 430 ((V) × 26,5 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | VSV, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Lichtbron | WLED [4 snaren], 30K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 50,80 ± 0,20 kg |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | V-bij-één 8 rijstroken, 51 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 40 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 60 °C |
| 32.0 inch LQ315D1JG95 350 cd/m2 WLED LCD Display Monitor | |
LQ315D1JG95 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
LQ315D1JG95 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling LQ315D1JG95 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel LQ315D1JG95 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies