| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ160E1MG11 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Originele LQ160E1MG11 16,0 inch 1280*1024 LCD-scherm
LQ160E1MG11 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ160E1MG11 |
| Diagonale grootte | 16.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 317.8 ((W) × 254.2 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 357 ((H) × 282 ((V) × 32,5 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 28%), harde coating (2H) |
| Luminansie | 230 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 3001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 10/30 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 65/65/50/50 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M |
| Lichtbron | CCFL (4 stuks), met omvormer |
| Gewicht | TBD |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | Analoog RGB + DVI-D, 39 pins |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 60 °C |
| Originele LQ160E1MG11 16,0 inch 1280*1024 LCD-scherm | |
LQ160E1MG11 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ160E1MG11 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling LQ160E1MG11 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel LQ160E1MG11 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies