| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LD070WX6-SM01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LD070WX6-SM01 NUWE 7,0 inch 800*1280 LCD-scherm
LD070WX6-SM01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LD070WX6-SM01 |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 215PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 94.2 ((W) × 150.72 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 104.32(H) × 161.67(V) × 4.15(D) mm |
| Behandeling | Antireflectie |
| Luminansie | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 50 (max.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Ondersteunende kleur | 16.7M |
| Lichtbron | WLED [5S5P], W/O Bestuurder |
| Gewicht | 80.0g (max.) |
| Ontworpen voor | Pad & Tablet |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | MIPI (4 datalijnen), 45 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 1.8/3.7V (type) ((VCC/V SYS) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -10 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| LD070WX6-SM01 NUWE 7,0 inch 800*1280 LCD-scherm | |
LD070WX6-SM01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LD070WX6-SM01 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deLD070WX6-SM01 vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons lcd-paneel LD070WX6-SM01 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenLG LD070WX6-SM01?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Hoe lang is de garantie van de LCDLD070WX6-SM01?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLD070WX6-SM01Kan ik niet werken?
A: LD070WX6-SM01 werd getest voordat het werd verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies