1024*768 LQ150X1DG51 15,0 inch LCD-scherm voor desktopmonitor
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ150X1DG51
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union
Gedetailleerde informatie
Place of Origin:
China
Model Name:
LQ150X1DG51
Diagonale grootte:
15.0"
Panel Type:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Pixel Format:
RGBW Vertical Stripe
Active Area:
304.128(W)×228.096(H) mm
Used for:
Desktop Monitor
Refresh Rate:
60Hz
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
LQ150X1DG51 LCD-paneel Productgegevens:
Merken Scherp
Model P/N LQ150X1DG51
Diagonale grootte 15.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Bezelopening 307.7 ((W) × 231.7 ((H) mm
Lijst (mm) 340 ((W) × 264 ((H) × 15,5 ((D)
Luminansie 220 (typisch) (cd/m2)
Zienhoek 70/70/60/60 (type)
Goed zicht op -
Kleurdiepte 262K
De massa 1.35kg (max.)
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Behandeling Antiglare (Haze 28%), harde coating (2H)
Contrastverhouding 300: 1 (Typ.) (TM)
Werkstand TN, normaal wit, transmisief
Reactie 10/35 (Type.) ((Tr/Td) ms
Achterlicht Vier stuks CCFL, 50.000 uur, geen chauffeur.
Gebruikt voor: Desktopmonitor
Aanraakscherm Zonder
Type signaal Parallel RGB (2 ch, 6-bit), 60 pins Connector
Spanningsvoorziening 5.0V (type) (VCC)
Max. Bergingstemperatuur: -25 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C
LQ150X1DG51 LCD-display Kenmerken:
Hoge kwaliteit:
De hoogste kwaliteit touchscreen onderdelen.
Herstelhulpmiddel:
Grondig onderzoek:
Elke montage wordt vóór verzending getest om 100% functionaliteit te garanderen.
LQ150X1DG51 LCD-paneel Verzending en pakket:
1024*768 LQ150X1DG51 15,0 inch LCD-scherm voor desktopmonitor 0
LQ150X1DG51 LCD-scherm Verzendbeleid:
Verzendmethode:
Specifieke logistiek:
Als u een specifiek logistiek bedrijf nodig heeft, informeert u ons dan van tevoren.
LQ150X1DG51 LCD-display retourbeleid:
Productstatus:
De toestand van het product (nieuw of oud) wordt vermeld in de productnaam.
Terugkeer- en ruilvoorwaarden:
Terugkeerprocedure:
Wanneer het product wordt geretourneerd, geeft u een gedetailleerde toelichting op de problemen.
Voeg foto's bij die de problemen met het product laten zien.
LQ150X1DG51 LCD-paneel FAQ:
Q: Wanneer verzenden jullie als ik nu LQ150X1DG51 bestel?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Accepteert u de steekproefbestelling?
A: Ja, monster bestelling is welkom.
V: Hoe bestel ik als ik het nummer van het lcd-paneel niet ken?
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%