| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ150X1DG12 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Original packaging/conventional packaging box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LQ150X1DG12 15,0 inch CCFL TFT LCD Display Module
LQ150X1DG12 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ150X1DG12 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Zienhoek | - |
| Goed zicht op | - |
| Kleurdiepte | 262K |
| De massa | - |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Werkstand | Transmisief |
| Reactie | - |
| Achterlicht | CCFL |
| Gebruikt voor: | Desktopmonitor |
| Aanraakscherm | - |
| Type signaal | Parallel RGB (2 ch, 6-bit) |
| LQ150X1DG12 15,0 inch CCFL TFT LCD Display Module | |
LQ150X1DG12 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ150X1DG12 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel LQ150X1DG12 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies