| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ150U1LG01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Original packaging/conventional packaging box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
1600*1200 LQ150U1LG01 15,0 inch LVDS-LCD-scherm voor desktopmonitor
LQ150U1LG01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ150U1LG01 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 133PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.8 ((W) × 228.6 ((H) mm |
| Bezelopening | 308.0(W) × 231,8 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 340 ((W) × 264 ((H) × 19,5 ((D) mm |
| Luminansie | 200 cd/m2 (Typ.) |
| Bekijk richting | 12 uur. |
| Zienhoek | 70/70/70/40 (type) |
| Ondersteunende kleur | 16.2M |
| Gewicht | 1.40kg (max.) |
| Framerate | - |
| Behandeling | Antiglare (Haze 28%), harde coating (2H) |
| Contrastverhouding | 3001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 15/30 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Lichtbron | CCFL (4 stuks), 50K uur, W/O Driver |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit) 40 pins Connector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 60 °C |
| 1600*1200 LQ150U1LG01 15,0 inch LVDS-LCD-scherm voor desktopmonitor | |
LQ150U1LG01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ150U1LG01 LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
Hoe lang is de garantie van LQ150U1LG01?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik een lcd-paneel? LQ150U1LG01?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies