| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | L170E3 EC-4 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Original packaging/conventional packaging box |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
L170E3 EC-4 NEW 17,0 inch 1280*1024 LCD-schermmodule voor desktopmonitor
L170E3 EC-4 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | ACER |
| Model P/N | L170E3 EC-4 |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 383.5 ((W) × 306 ((H) × 20 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 75/75/70/70 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | - |
| Reactietijd | 25/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Typ van de lamp | Vier stuks CCFL, 50.000 uur, zonder bestuurder. |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 2.00 kg (type.) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
L170E3 EC-4 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
L170E3 EC-4 LCD-paneel FAQ:
V: Wanneer komt mijn bestelling?17.0inch lcdpanelL170E3 EC-4Het schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen17.0inch lcd-paneelL170E3 EC-4voor verzending?
Maak je geen zorgen, de L170E3 EC-4 is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fL170E3 EC-4Kan ik niet werken?
A: De L170E3 EC-4 zal vóór verzending worden getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies