| Merknaam: | HKC |
| Modelnummer: | SN245ES01-1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
SN245ES01-1 24,5 inch TFT LCD-scherm voor desktopmonitor
SN245ES01-1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | HKC |
| Model P/N | SN245ES01-1 |
| Diagonale grootte | 24.5" |
| Paneltype | TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 120PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 541.44 ((W) × 302.616 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 552.392 × 315.137 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1300: 1 (Typ.) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 5.8 (Type.) ((G tot G) ms |
| Glasdikte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 40,4% (Type.) (met polarisator) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | HIS, meestal zwart, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 94% DCI-P3 |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 570 g (type.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor/gaming |
| Framerate | 300 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF 8-bronchips |
| Interface type | eDP (8 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 51 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
SN245ES01-1 Pre-ordercontrole:
SN245ES01-1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
V: Hoe bestel je een lcd-paneelSN245ES01-1?
A: Wij accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
V: Wanneer komt mijn bestelling?24.5inch lcd paneelSN245ES01-1?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen24.5inch lcd-paneelSN245ES01-1voor verzending?
A: Maak je geen zorgen, onze SN245ES01-1 is goed getest voor verzending.
Wat gebeurt er als SN245ES01-1Kan ik niet werken?
A: Onze lcd SN245ES01-1 is vóór verzending getest. Als dat gebeurt, controleer dan opnieuw alle aansluitkabel. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies