| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | L170E3 EC-7 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
L170E3 EC-7 17,0 inch tft LCD-displaypaneel voor desktopmonitor
L170E3 EC-7 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | ACER |
| Model P/N | L170E3 EC-7 |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | 342.0(W) × 274,5 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 383.5 ((H) × 306 ((V) × 20 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 25/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 70/70/60/65 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 63% NTSC |
| Lichtbron | CCFL [4 stuks], 50K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 2.00 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
L170E3 EC-7 Voorbestelcontrole:
L170E3 EC-7 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van L170E3 EC-7 ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor L170E3 EC-7 ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de L170E3 EC-7Ik krijg niet kan werken?
A: L170E3 EC-7 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies