| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ123K3LG01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LQ123K3LG01 12,3 inch WLED TFT LCD-scherm voor gaming
LQ123K3LG01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ123K3LG01 |
| Diagonale grootte | 12.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 480, DVGA 111PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 291.84 ((W) × 109.44 ((H) mm |
| Bezelopening | 295 ((W) × 113,4 ((H) mm |
| Outline Grootte | 312.4 ((W) × 130.4 ((H) × 11.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating |
| Helderheid | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 65/65/50/60 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 35 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.2M 72% NTSC |
| Typ van de lamp | WLED, 70K uur, met LED Driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 425 g (max.) |
| Toepassing | Spelen |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 75 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 75 °C |
| LQ123K3LG01 12,3 inch WLED TFT LCD-scherm voor gaming | |
LQ123K3LG01 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
LQ123K3LG01 LCD Panel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van LQ123K3LG01?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik een lcd-paneel? LQ123K3LG01?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies