| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ108T1LY01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LQ108T1LY01 10,8 inch LCD Display Screen WLED Panel
LQ108T1LY01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ108T1LY01 |
| Diagonale grootte | 10.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 800, WXGA 145PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 237.7 ((W) × 139.2 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 253.8 ((W) × 158.8 ((H) × 5.45 ((D) |
| Luminansie | 250 (typisch) (cd/m2) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 16.7M 48% NTSC |
| De massa | 200/215 g (type/max.) |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Behandeling | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Contrastverhouding | 800: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | VSV, meestal zwart, zendbaar |
| Reactie | 30 (typisch) (Tr+Td) ms |
| Achterlicht | 7S4P WLED, zonder bestuurder |
| Gebruikt voor: | Spelen |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 8-bit), 40 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 60 °C |
| LQ108T1LY01 10,8 inch LCD Display Screen WLED Panel | |
LQ108T1LY01 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
LQ108T1LY01 LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van LQ108T1LY01?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik LCD-paneel LQ108T1LY01?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies