| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | C070VAN02.K |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
C070VAN02.K 7.0 inch 800*480 LCD-scherm voor automobielbeeldscherm
C070VAN02.K LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | C070VAN02.K |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Resolutie | 800×480 ((RGB), WVGA 133PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale strook |
| Actief gebied | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 160.8 × 101,1 × 1,26 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 20 (Typ.) ((Tr+Td) ms |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 70% NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 43.8 g (type.) |
| Ontworpen voor | Automobiele display |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, 60 pins FPC |
| Stroomvoorziening | 3.3/13/20/-8V (Type.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -40 °C tot 95 °C Werktemperatuur: -30 °C tot 85 °C; Trillingsniveau: 2,9 G (28,4 m/s2) |
C070VAN02.K LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
C070VAN02.K LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Accepteert u de monsterbestelling vanC070VAN02.K?
A: Ja, welkom!
V: Hoe lang is de garantie vanC070VAN02.K?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deC070VAN02.KKan het niet werken?
A: Onze C070VAN02.K werd vóór verzending getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies