| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ097L1JY02A |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LQ097L1JY02A 9,7 inch eDP 56 pins LCD-scherm
LQ097L1JY02A LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ097L1JY02A |
| Diagonale grootte | 9.7" |
| Paneltype | TFT-LCD, LCM met oxide |
| Resolutie | 2048 ((RGB) × 1536, QXGA 264PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 196.608 ((W) × 147.456 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 440 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | O-modus FFS, normaal zwart, transmissiv |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | WLED, W/O bestuurder |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Pad & Tablet |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (4 lijnen), 56 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -10 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| LQ097L1JY02A 9,7 inch eDP 56 pins LCD-scherm | |
LQ097L1JY02A LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ097L1JY02A LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel LQ097L1JY02A dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies