| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ080Y5DR04 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Nieuw LQ080Y5DR04 8,0 inch TFT-LCD 262K WLED schermpaneel
LQ080Y5DR04 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ080Y5DR04 |
| Diagonale grootte | 8.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 116PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 174 ((W) × 104,4 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 190 ((H) × 120 ((V) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 480 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | - |
| Bekijk richting | - |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | - |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K |
| Lichtbron | WLED |
| Gewicht | 290 g (maximaal.) |
| Ontworpen voor | Automobiele display |
| Interface type | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 95 °C |
| Nieuw LQ080Y5DR04 8,0 inch TFT-LCD 262K WLED schermpaneel | |
LQ080Y5DR04 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
LQ080Y5DR04 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel LQ080Y5DR04 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies