6H hardheid, multi-touch ondersteuning en USB/IIC/RS232 interfaces. Ideaal voor industriële, medische en commerciële toepassingen." /> 6H hardheid, multi-touch ondersteuning en USB/IIC/RS232 interfaces. Ideaal voor industriële, medische en commerciële toepassingen." />
| Merknaam: | YONGS |
| Modelnummer: | AC-C1062-21.5 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, Western Union, MoneyGram |
3840*2160 HF850QUB-E20 85,0 inch 240Hz LCD scherm display paneel
HF850QUB-E20 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | HF850QUB-E20 |
| Diagonale grootte | 85" |
| Paneltype | TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 52PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1872 ((W) × 1053 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 1884 ((H) × 1067 ((V) × 1,33 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 50001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 8 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | UV2A, meestal zwart, doorstralend |
| Dikte van de plaat | 00,50+0,50 mm |
| Overdraagbaarheid | 50,9% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 1.07B 75%NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Televisietoestellen |
| Framerate | 240 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG Ingebouwde 12 bronchips |
| Interface type | V-bij-Een 16 rijstroken, 92 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| 3840*2160 HF850QUB-E20 85,0 inch 240Hz LCD scherm display paneel | |
HF850QUB-E20 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
HF850QUB-E20 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling HF850QUB-E20 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel HF850QUB-E20 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies