| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M150XN04 V1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M150XN04 V1 15,0 inch LCD-scherm 1024*768 LCD-schermpaneel
M150XN04 V1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AU Optronics |
| Model P/N | M150XN04 V1 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 326 ((H) × 249 ((V) × 15,18 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 4001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | - |
| Reactietijd | 5/11 (Type.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 70/70/60/60 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K 60%NTSC |
| Lichtbron | CCFL [4 stuks], 50K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 1.35kg (type.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | TTL (2 ch, 6-bit), 75 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M150XN04 V1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
M150XN04 V1 LCD Panel FAQ:
V: Kun je deM150XN04 V1vóór verzending?
A: Natuurlijk, is ons LCD paneel M150XN04 V1 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenM150XN04 V1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDM150XN04 V1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelM150XN04 V1Kan ik niet werken?
A: M150XN04 V1 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies