| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M170EN05 V8 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M170EN05 V8 17,0 inch 1280*1024 lcd scherm deel
M170EN05 V8 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M170EN05 V8 |
| Diagonale grootte | 17.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Bezelopening | 341.9 ((W) × 274.4 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 70/70/70/70 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | 3/9 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Kleuren weergeven | 262K 72%NTSC |
| Typ van de lamp | 4 stuks CCFL, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 2.00 kg (type.) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M170EN05 V8 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van M170EN05 V8 ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor M170EN05 V8 ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de M170EN05 V8Ik krijg niet kan werken?
A: M170EN05 V8 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies