M170EG02 V0 17,0 inch 1280*1024 LCD-module display
Merknaam: AUO
Modelnummer: M170EG02 V0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
M170EG02 V0
Diagonale grootte:
17.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Afbeeldingsmodus:
P-MVA, meestal zwart, transmisief
Typ van de lamp:
CCFL [4 stuks]
Goed zicht op:
Symmetrie
Sollicitatie:
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
M170EG02 V0 LCD-paneel Productgegevens:
Merken AUO
Model P/N M170EG02 V0
Diagonale grootte 17.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Bezelopening -
Luminansie 280 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 7001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 20 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek -
Operatiemodus P-MVA, normaal zwart, overdraagbaar
Ondersteunende kleur 16.7M 72% NTSC
Lichtbron CCFL [4 stuks]
Gewicht 2.00 kg (type.)
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel -
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit)
Stroomvoorziening 5.0V (type.)
Belangrijke informatie over het M170EG02 V0 LCD-paneel:
Hier zijn enkele belangrijke overwegingen:
Over ons - M170EG02 V0 LCD-paneelleverancier:
Belangrijkste kenmerken van onze diensten zijn onder meer:
Verscheiden productassortiment: Wij bieden een breed scala aan LCD/LED-schermen, variërend van compacte 1,5 inch panelen tot uitgestrekte 88 inch displays.Onze producten zijn geschikt voor verschillende toepassingen, waaronder auto-GPS, handheld-apparaten, industriële schermen, tablets, laptops, monitors en meer.
M170EG02 V0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
M170EG02 V0 17,0 inch 1280*1024 LCD-module display 0
M170EG02 V0 LCD-paneel retourbeleid:
Terugzendingen worden binnen 30 dagen na ontvangst van het artikel aanvaard.
M170EG02 V0 LCD-paneel FAQ:
Wat gebeurt er als het lcd-schermM170EG02 V0Kan ik niet werken?
V: Hoe bestel ik de M170EG02 V0? ?
A: We accepteren T / T, Western Union, paypal.
V: Wat is de garantie van TFT-LCDM170EG02 V0?
A: 90 dagen.
V: Cen u hebt een lage prijs aangegevene van my 17.0Inch lcd paneel M170EG02 V0 bij verzending?
A: Ja, laat ons weten wat u wilt.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%