| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM270WRC-SSA1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM270WRC-SSA1 27.0 inch 4K LCD Display Module
LM270WRC-SSA1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM270WRC-SSA1 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 608.8 ((W) × 354 ((H) × 18,2 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 5 (Type.) ((G tot G) ms |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Ondersteunende kleur | 1.07B 95% DCI-P3 |
| Lichtbron | WLED, 30K uur, geen bestuurder |
| Gewicht | 2.54/2.67 kg (type/max.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 165 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (16 Lanes), HBR2 (5.4G/lane), 120 pins |
| Stroomvoorziening | 10V (type) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
LM270WRC-SSA1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LM270WRC-SSA1 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deLM270WRC-SSA1vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons lcd-paneel LM270WRC-SSA1 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenLM270WRC-SSA1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDLM270WRC-SSA1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLM270WRC-SSA1Kan ik niet werken?
A: LM270WRC-SSA1 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies