| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M238HAN01.3 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M238HAN01.3 23,8 inch LCD-schermpaneel 1920*1080
M238HAN01.3 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M238HAN01.3 |
| Diagonale grootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezelopening | 530.24 ((W) × 299.66 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 540.24 ((H) × 315.66 ((V) × 11.2 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100%sRGB |
| Lichtbron | WLED [4 snaren], 30K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 20,20 ± 0,08 kg |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M238HAN01.3 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
M238HAN01.3 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deM238HAN01.3vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons lcd paneel M238HAN01.3 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenM238HAN01.3?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDM238HAN01.3?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelM238HAN01.3Kan ik niet werken?
A: M238HAN01.3 werd getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies