M170EG02 V6 17,0 inch LCD-paneel 1280*1024 LCD-scherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: M170EG02 V6
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
M170EG02 V6
Diagonale grootte:
17.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Werkstand:
TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur:
16.2M 72% NTSC
Bekijk richting:
Om zes uur.
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
M170EG02 V6 LCD-paneel Productgegevens:
Merken AUO
Model P/N M170EG02 V6
Diagonale grootte 17.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Bezelopening 341.6 ((W) × 274.4 ((H) mm
Lijst Dim. 358.5 ((W) × 296.6 ((H) × 15 ((D) mm
Behandeling Glare (Haze 0%), Hard coating (3H)
Luminansie 270 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 6001 (type) (TM)
Bekijk richting Om zes uur.
Reactietijd 2/6 (Typ.) ((Tr/Td)
Zienhoek 70/70/65/60 (type)
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur 16.2M 72% NTSC
Lichtbron CCFL [4 stuks], 50K uur, W/O Driver
Gewicht 1.70kg (max.)
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Stroomvoorziening 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
M170EG02 V6 LCD-scherm - Uiterst belangrijke informatie:
1Productbeeld en beschrijving:
2- Belangrijkste specificaties overeenkomen:
M170EG02 V6 LCD-scherm - Ook opmerking:
1. 100% compatibel scherm garantie:
U krijgt een scherm dat 100% compatibel is met uw apparaat.
2Professionele installatie Aanbevolen:
M170EG02 V6 LCD-paneel Verzending en verpakking:
M170EG02 V6 17,0 inch LCD-paneel 1280*1024 LCD-scherm 0
M170EG02 V6 LCD-scherm - Verzendingsinformatie:
1- Bestelverwerking en levertijd:
We zullen uw goederen binnen 1-3 werkdagen na ontvangst van uw bestelling verzenden.
2Precieze verzendinformatie:
M170EG02 V6 LCD-paneel FAQ:
V: Kan ik mijn goederen betalen?M170EG02 V6b.Je creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?M170EG02 V6?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Accepteert u monsterorders voorM170EG02 V6?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Hoe kan ik betalen voorM170EG02 V6?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%