| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | GS060Y8E-N40 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
GS060Y8E-N40 1080*2160 6,0 inch 16,7M 70% NTSC LCD scherm
GS060Y8E-N40 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | GS060Y8E-N40 |
| Diagonale grootte | 6.0" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL |
| Resolutie | 1080 ((RGB) × 2160 403PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×136.08 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 69.64 ((W) × 141.58 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 15001 (type) (TM) |
| Zienhoek | - |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 0.20+0.20 mm |
| Transmissiviteit | 6.85% (Typ.) ((met APCF) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COG suggereert HX8399C, XM91080 |
| Gewicht van het paneel | - |
| Toepassing | Handheld & PDA |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| GS060Y8E-N40 1080*2160 6,0 inch 16,7M 70% NTSC LCD scherm | |
GS060Y8E-N40 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
GS060Y8E-N40 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies