L150X2M-1 EC-2 15,0 inch 1024*768 LCD-paneel voor desktopmonitor
Merknaam: AUO
Modelnummer: L150X2M-1 EC-2
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
L150X2M-1 EC-2
Diagonale grootte:
15.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Werkstand:
TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur:
262K 55% NTSC
Frequentie:
60 Hz
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
L150X2M-1 EC-2 LCD-paneel Productgegevens:
Merken ACER
Model P/N L150X2M-1 EC-2
Diagonale grootte 15.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm
Bezelopening 308.1 ((W) × 232.1 ((H) mm
Grootte van de contour 336 ((W) × 249 ((H) × 14 ((D) mm
Helderheid 250 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek 75/75/50/50 (type)
Het beste zicht op -
Kleuren weergeven 262K 55% NTSC
Frequentie 60 Hz
Gewicht 1.20 kg (type.)
Oppervlakte -
Contrastverhouding 3001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus TN, normaal wit, transmisief
Reactietijd 11/24 (Type) (Tr/Td)
Typ van de lamp 2 stuks CCFL, zonder bestuurder
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface TTL (2 ch, 6-bit), 80 pinsConnector
Inlaatspanning 3.3V (Type.) ((VDD)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
L150X2M-1 EC-2 LCD scherm - Uiterst belangrijke informatie:
1Productbeeld en beschrijving:
2- Belangrijkste specificaties overeenkomen:
L150X2M-1 EC-2 LCD-scherm - Ook opmerking:
1. 100% compatibel scherm garantie:
U krijgt een scherm dat 100% compatibel is met uw apparaat.
2Professionele installatie Aanbevolen:
L150X2M-1 EC-2 LCD-paneel Verzending en verpakking:
L150X2M-1 EC-2 15,0 inch 1024*768 LCD-paneel voor desktopmonitor 0
L150X2M-1 EC-2 LCD-scherm - Verzendingsinformatie:
1- Bestelverwerking en levertijd:
We zullen uw goederen binnen 1-3 werkdagen na ontvangst van uw bestelling verzenden.
2Precieze verzendinformatie:
L150X2M-1 EC-2 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deL150X2M-1 EC-2vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel L150X2M-1 EC-2 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenL150X2M-1 EC-2?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDL150X2M-1 EC-2?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelL150X2M-1 EC-2Kan ik niet werken?
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%