| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | L150X2M-1 EC-2 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
L150X2M-1 EC-2 15,0 inch 1024*768 LCD-paneel voor desktopmonitor
L150X2M-1 EC-2 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | ACER |
| Model P/N | L150X2M-1 EC-2 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezelopening | 308.1 ((W) × 232.1 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 336 ((W) × 249 ((H) × 14 ((D) mm |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Zienhoek | 75/75/50/50 (type) |
| Het beste zicht op | - |
| Kleuren weergeven | 262K 55% NTSC |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 1.20 kg (type.) |
| Oppervlakte | - |
| Contrastverhouding | 3001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 11/24 (Type) (Tr/Td) |
| Typ van de lamp | 2 stuks CCFL, zonder bestuurder |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | TTL (2 ch, 6-bit), 80 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 3.3V (Type.) ((VDD) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
L150X2M-1 EC-2 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
L150X2M-1 EC-2 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deL150X2M-1 EC-2vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel L150X2M-1 EC-2 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenL150X2M-1 EC-2?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDL150X2M-1 EC-2?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelL150X2M-1 EC-2Kan ik niet werken?
A: L150X2M-1 EC-2 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies