M270DAN08.D 27.0 inch 2560*1440 LCD-modulepaneel
Merknaam: AUO
Modelnummer: M270DAN08.D
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
M270DAN08.D
Diagonale grootte:
27.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Afbeeldingsmodus:
Transmissive AHVA, normaal Zwart,
Kleuren weergeven:
16.7M 94% DCI-P3
Het beste zicht op:
Symmetrie
Toepassing:
Desktop Monitor, Spelletjes
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
M270DAN08.D LCD-paneel Productgegevens:
Merken AUO
Model P/N M270DAN08.D
Diagonale grootte 27.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Bezelopening -
Lijst Dim. 609.1 ((W) × 355 ((H) × 15,89 ((D) mm
Behandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Luminansie 250 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 5 (type) (G tot G)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Operatiemodus AHVA, meestal zwart, zendbaar
Ondersteunende kleur 16.7M 94% DCI-P3
Lichtbron QLED [18S4P], 30K uur, zonder bestuurder
Gewicht 2.17 kg (type.)
Ontworpen voor Desktop Monitor, Spelen
Framerate 180 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 40 pinsConnector
Stroomvoorziening 12.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
M270DAN08.D LCD-paneel Ons voordeel:
Uitgebreide voorraad en voldoende voorraad:
Gecertificeerde productkwaliteit:
Flexibele en gevarieerde vervoersopties:
Hong Kong en Chinese postdiensten
EMS (Express Mail Service)
DHL
FedEx
UPS
TNT
M270DAN08.D Betaalvoorwaarden voor LCD-panelen:
Western Union: Een veelgebruikte internationale geldoverdracht voor snelle en efficiënte betalingen.
MoneyGram: Een andere wereldwijde geldoverdrachtsdienst die snelle en veilige transacties biedt.
M270DAN08.D LCD-paneel Verzending en pakket:M270DAN08.D 27.0 inch 2560*1440 LCD-modulepaneel 0
M270DAN08.D LCD-paneel FAQ:
V: Kunt u mijn bestelling verklaren vanM270DAN08.DOp een zeer lage waarde?
A: Ja, dat kunnen we.
V: Hoe lang is de garantie vanM270DAN08.D?
A: 90 dagen garantie.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?M270DAN08.D?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Als ik het bestel.M270DAN08.DWanneer verzenden jullie de goederen?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%