| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | L150X2M EC-1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
L150X2M EC-1 15,0 inch LCD-scherm 1024*768 LCD-modulepaneel
L150X2M EC-1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | ACER |
| Model P/N | L150X2M EC-1 |
| Diagonale grootte | 15.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 768, XGA 85PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Bezelopening | 308.1 ((W) × 232.1 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 336 ((H) × 249 ((V) × 14 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 3001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | - |
| Reactietijd | 11/24 (Type) (Tr/Td) |
| Zienhoek | 60/60/40/60 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K 67%NTSC |
| Lichtbron | CCFL [2 stuks], W/O Driver |
| Gewicht | 1.20 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | TTL (2 ch, 6-bit), 80 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (Type.) ((VDD) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
L150X2M EC-1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
L150X2M EC-1 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deL150X2M EC-1vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel L150X2M EC-1 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenAUO L150X2M EC-1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDL150X2M EC-1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelL150X2M EC-1Kan ik niet werken?
A: L150X2M EC-1 werd getest voordat het werd verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies