| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | DV10119752881NB |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
10.1 inch DV10119752881NB 800*1280 LCD-scherm VIR Pad Tablet
DV10119752881NB LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | DV10119752881NB |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 1280, WXGA 150PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 135.36 ((W) × 216.576 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 143 × 228,6 × 4,5 (H × V × D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 270 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 800: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 11/14 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M 60% NTSC |
| Achterlicht | 7S4PWLED, 20K uur, geen bestuurder |
| De massa | TBD |
| Gebruikt voor: | Pad & Tablet |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | MIPI (4 data lanes), Connector40 pins |
| Spanningsvoorziening | Voor de toepassing van de in punt 6.2.3.3 bedoelde voorschriften moet de in punt 6.2.3.3 bedoelde standaardvoet worden vastgesteld. |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: -10 ~ 50 °C |
| 10.1 inch DV10119752881NB 800*1280 LCD-scherm VIR Pad Tablet | |
DV10119752881NB LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
DV10119752881NB LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel DV10119752881NB dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies