PN238CT05-1 23,8 inch LCD-scherm
Merknaam: HKC
Modelnummer: PN238CT05-1
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
PN238CT05-1
Diagonale grootte:
23,8"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie:
1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
527,04 (B) × 296,46 (H) mm
Operatiemodus:
FSA, meestal zwart, zendbaar
Lichtbron:
Geen B/L
Bekijk richting:
Symmetrie
Toepassing:
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
PN238CT05-1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken HKC
Model P/N PN238CT05-1
Diagonale grootte 23.8"
Paneltype a-Si TFT-LCD, CELL, FOB
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Bezelopening -
Lijst Dim. 534.04 ((W) × 307.76 ((H) × 1.37 ((D) mm
Behandeling Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Luminansie 0 cd/m2
Contrastverhouding 30001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 16 (type) (G tot G)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Operatiemodus FSA, meestal zwart, zendbaar
Dikte van de plaat 00,50+0,50 mm
Overdraagbaarheid 50,4% (Type.) (met polarisator)
Ondersteunende kleur 16.7M 70% NTSC
Lichtbron Geen B/L
Gewicht 508 g (type.)
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 100 Hz
Aanraakpaneel Zonder
D-IC-gegevens COF Ingebouwde 4 bronchips
Interface type LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector
Stroomvoorziening 5.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
PN238CT05-1 LCD-paneel Voorbestelling Checklist:
Verificatie van de verenigbaarheid:
Contactgegevens en adres:
PN238CT05-1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
PN238CT05-1 23,8 inch LCD-scherm 0
PN238CT05-1 LCD-paneel Levering Details:
Verzendtijd:
Uw bestelde artikelen worden binnen 7 werkdagen na bevestiging van betaling verzonden.
Verzendopties:
Aanvullende kosten voor afgelegen gebieden:
PN238CT05-1 LCD-paneel naverkoopservicebeleid:
Terugkeerbeleid:
Garantie dekking:
De garantie is nietig.
PN238CT05-1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe lang zal ik mijn goederen ontvangen?PN238CT05-1?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?PN238CT05-1?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
A: Ja, dat kunnen we.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%