| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M320DAN02.5 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M320DAN02.5 NUWE 32,0 inch LCD-paneel 2560*1440 LCD-display
M320DAN02.5 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M320DAN02.5 |
| Diagonale grootte | 32.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 91PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 708.48 ((W) × 398.52 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 721.88 ((W) × 417.93 ((H) × 17.56 ((D) |
| Luminansie | 400 (typisch) (cd/m2) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Kleurdiepte | 16.7M 93% DCI-P3 |
| De massa | 3.98/4.18 kg (type/max.) |
| Vernieuwingssnelheid | 165 Hz |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactie | 5 (Type.) ((G tot G) ms |
| Achterlicht | 11S4P KSF LED, 30K uur, Geen bestuurder |
| Gebruikt voor: | Desktop Monitor, Spelen |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 51 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
M320DAN02.5 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Wanneer komt mijn bestelling?32.0inch lcdpanelM320DAN02.5Het schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen32.0inch lcd-paneelM320DAN02.5voor verzending?
Maak je geen zorgen, de M320DAN02.5 is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fM320DAN02.5Kan ik niet werken?
A: De M320DAN02.5 zal vóór verzending goed getest worden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies