M170EG02 V4 NUWE 17,0 inch 1280*1024 LCD-scherm
Merknaam: AUO
Modelnummer: M170EG02 V4
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
M170EG02 V4
Diagonale grootte:
17.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Afbeeldingsmodus:
Transmisief
Framerate:
60 Hz
Lichtbron:
CCFL
Ontworpen voor:
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
M170EG02 V4 LCD-paneel Productgegevens:
Merken AUO
Model P/N M170EG02 V4
Diagonale grootte 17.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Bezelopening -
Bekijk richting -
Zienhoek -
Ondersteunende kleur
Gewicht -
Framerate 60 Hz
Reactietijd -
Operatiemodus Transmisief
Lichtbron CCFL
Ontworpen voor Desktopmonitor
Aanraakpaneel -
Beschikbaarheid van M170EG02 V4 LCD-panelen:
Als u andere modellen of grotere hoeveelheden nodig heeft, kunt u mij direct een bericht sturen.
M170EG02 V4 LCD-paneel Verzending en pakket:
M170EG02 V4 NUWE 17,0 inch 1280*1024 LCD-scherm 0
Belangrijke informatie voor kopers van het M170EG02 V4 LCD-paneel:
Aan kopers in Brazilië:
Vermeld uw CNPJ- of CPF-nummer indien de goederen via DHL, FedEx of EMS worden verzonden.
Aan de kopers in Rusland:
De goederen kunnen alleen via EMS of ePacket worden verzonden.
Vermeld de volledige naam van de ontvanger.
Douane en rechten:
Aan kopers in afgelegen gebieden:
Bedankt voor uw medewerking.
M170EG02 V4 LCD-paneel garantiebeleid:
M170EG02 V4 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
V: Accepteert u de monsterbestelling vanM170EG02 V4?
A: Ja, welkom!
V: Hoe lang is de garantie vanM170EG02 V4?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deM170EG02 V4Kan het niet werken?
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%