| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270HTN02.8 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M270HTN02.8 NUWE 27.0 inch LCD-scherm voor desktopmonitor
M270HTN02.8 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M270HTN02.8 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 608.8 × 354,81 × 15,59 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (type) |
| Reactie | 3.8/1.2 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 16.7M 72% NTSC |
| Achterlicht | 18S4PWLED, 30K uur, Geen bestuurder |
| De massa | 3.32kg (type.) |
| Gebruikt voor: | Desktop Monitor, Spelen |
| Vernieuwingssnelheid | 165 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (4 ch, 8-bit), 70 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 12.0V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
M270HTN02.8 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
M270HTN02.8 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deM270HTN02.8vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons lcd paneel M270HTN02.8 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenM270HTN02.8?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDM270HTN02.8?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelM270HTN02.8Kan ik niet werken?
A: M270HTN02.8 is getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies