| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270DTN01.00E |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M270DTN01.00E 27.0 inch 2K LCD-scherm
M270DTN01.00E LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M270DTN01.00E |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | 601.6 ((W) × 340.15 ((H) mm |
| Grootte van de contour | 613.6 ((W) × 356.85 ((H) × 10.9 ((D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (type) |
| Het beste zicht op | - |
| Kleuren weergeven | 16.7M 72% NTSC |
| Frequentie | 165 Hz |
| Gewicht | 2.20/2.31 kg (type/max.) |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Reactietijd | 3.5/1.5 (Type.) ((Tr/Td) |
| Typ van de lamp | 18S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder. |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktop Monitor, Spelen |
| Signalinterface | LVDS (8 ch, 8-bit), 130 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 12.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M270DTN01.00E LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
M270DTN01.00E LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van M270DTN01.00E?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor M270DTN01.00E?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de M270DTN01.00EIk krijg niet kan werken?
A: M270DTN01.00E zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies