| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | De in punt 2 bedoelde vergunningen zijn van toepassing op: |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, Western Union |
Nieuwe 1024*600 8,0 inch COG-VLBOT018-03 LCD-scherm voor auto
COG-VLBOT018-03 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | De in punt 2 bedoelde vergunningen zijn geldig tot en met de datum van de goedkeuring van de vergunning. |
| Diagonale grootte | 8.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 148PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 176.64 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezelopening | 181.24 ((W) × 103.96 ((H) mm |
| Outline Grootte | 192.8 ((W) × 116.9 ((H) × 8.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 600 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 52% NTSC |
| Typ van de lamp | 3S10PWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 200 g (typisch) |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 pinsFPC |
| Inlaatspanning | 3.3/11.5/24/-10V (Type.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 85 °C |
| Nieuwe 1024*600 8,0 inch COG-VLBOT018-03 LCD-scherm voor auto | |
COG-VLBOT018-03 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
COG-VLBOT018-03 LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van COG-VLBOT018-03?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik lcd-paneel COG-VLBOT018-03 ?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies