| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | De Commissie heeft de Commissie verzocht om de volgende informatie te verstrekken: |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, Western Union |
COG-VLBJT009-01 5,0 inch 800*480 1000 cd/m2 LCD-scherm
COG-VLBJT009-01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | De Commissie heeft de Commissie verzocht om de volgende informatie te verstrekken: |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 188PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 108 ((W) × 64,8 ((H) mm |
| Bezelopening | 110 ((W) × 66,8 ((H) mm |
| Outline Grootte | 124 ((W) × 80 ((H) mm |
| Oppervlakte | Antiglare |
| Helderheid | 1000 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 40 (max.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 67% NTSC |
| Typ van de lamp | 6S2PWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | TBD |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, 50 pinsFPC |
| Inlaatspanning | 3.3/16/-12V (Type.) ((VDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Werktemperatuur: -30 ~ 80 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 90 °C |
| COG-VLBJT009-01 5,0 inch 800*480 1000 cd/m2 LCD-scherm | |
COG-VLBJT009-01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
COG-VLBJT009-01 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies