| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M238DAN01.1Q0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M238DAN01.1Q0 23,8 inch 2560*1440 LCD-scherm
M238DAN01.1Q0 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M238DAN01.1Q0 |
| Diagonale grootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 123PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 526.85 ((W) × 296.35 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 534.74 ((H) × 313.26 ((V) × 12.3 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100%sRGB |
| Lichtbron | WLED [20S4P], 30 km uur, bestuurder zonder |
| Gewicht | 2.20 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pins |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M238DAN01.1Q0 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
M238DAN01.1Q0 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deM238DAN01.1Q0vóór verzending?
A: Natuurlijk, is ons LCD paneel M238DAN01.1Q0 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenHannStar M238DAN01.1Q0?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDM238DAN01.1Q0?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelM238DAN01.1Q0Kan ik niet werken?
A: M238DAN01.1Q0 is getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al het aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies