| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270DAN12.2 CELL |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M270DAN12.2 CELL 27.0 inch 2K LCD-scherm voor desktopmonitor
M270DAN12.2 CELL LCD Panel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M270DAN12.2 CELL |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 608.576 × 349.084 × 1.34 (H×V×D) |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 608.576 × 349.084 × 1.34 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1500: 1 (Typ.) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (type) (G tot G) ms |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Glasdikte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 40,9% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100% sRGB |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | 650 g (typisch) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor/gaming |
| Framerate | 120 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF 8-bronchips |
| Interface type | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pinnen |
| Stroomvoorziening | 10V (type) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
M270DAN12.2 CELL LCD Panel Verzending en verpakking:
![]()
M270DAN12.2 CELL LCD Panel FAQ:
V: Wanneer komt mijn bestelling?27.0inch lcdpanelM270DAN12.2 CELLHet schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen27.0inch lcd-paneelM270DAN12.2 CELLvoor verzending?
Maak je geen zorgen, de M270DAN12.2 CELL is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fM270DAN12.2 CELLKan ik niet werken?
A: De M270DAN12.2 CELL zal vóór verzending goed getest worden. Als dat gebeurt, controleer dan opnieuw alle aansluitkabel. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies