| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BV059Y8M-N00 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Nieuw 5,9 inch 1080*2160 BV059Y8M-N00 LCD-scherm voor mobiele telefoon
BV059Y8M-N00 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BV059Y8M-N00 |
| Diagonale grootte | 5.9" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 1080 ((RGB) × 2160 407PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 67.392 ((W) × 134.784 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 69.192 ((W) × 140.484 ((H) × 1 ((D) |
| Luminansie | 0 (cd/m2) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Glasdikte | 0.40+0.40 mm |
| Kleurdiepte | 16.7M 70% NTSC |
| De massa | TBD |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Behandeling | - |
| Contrastverhouding | 1500: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Transmissiviteit | 4.8% (Typ.) ((met APCF) |
| Achterlicht | Geen B/L |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Voorstel COGNT35532, OTM1903A, ILI9885, HX8398A, R61322, NT35531 |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| Nieuw 5,9 inch 1080*2160 BV059Y8M-N00 LCD-scherm voor mobiele telefoon | |
BV059Y8M-N00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
BV059Y8M-N00 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel BV059Y8M-N00 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies