BV055HDE-N47 720*1280 5,5 inch TFT-LCD-scherm
Merknaam: BOE
Modelnummer: BV055HDE-N47
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
BV055HDE-N47
Diagonale grootte:
5.5“
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Resolutie:
720 (RGB) × 1280, WXGA 268PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Touchscreen:
Zonder
Ontworpen voor:
Mobiele telefoon
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
BV055HDE-N47 LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N BV055HDE-N47
Diagonale grootte 5.5"
Paneltype a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Resolutie 720 (RGB) × 1280, WXGA 268PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm
Bezelopening -
Outline Grootte 70.44 ((W) × 127.61 ((H) × 0.4 ((D) mm
Oppervlakte Zonder polarisator
Helderheid 0 cd/m2
Contrastverhouding 12001 (type) (TM)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Afbeeldingsmodus ADS, meestal zwart, zendbaar
Het beste zicht op Symmetrie
Reactietijd 35 (Type.) ((Tr+Td)
Glasdiepte 0.20+0.20 mm
Transmissiviteit 30,5% (typisch)
Kleuren weergeven 16.7M 70% NTSC