| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BV052HDE-N40 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
5.2 inch 720*1280 BV052HDE-N40 1000:1 LCD-scherm voor mobiele telefoon
BV052HDE-N40 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BV052HDE-N40 |
| Diagonale grootte | 5.2" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 720 (RGB) × 1280, WXGA 282PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 66.8(W) × 121,8(H) × 0,4(D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Glasdiepte | 0.20+0.20 mm |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Frequentie | - |
| Gewicht | TBD |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 30 (Type.) ((Tr+Td) |
| Transmissiviteit | 30,3% (Type.) (met polarisator) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Bestuurder IC | COGSuggest OTM1284A, HX8394D, NT35521S, ILI9881, ILI9881C, S6D7AA |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| 5.2 inch 720*1280 BV052HDE-N40 1000:1 LCD-scherm voor mobiele telefoon | |
BV052HDE-N40 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
BV052HDE-N40 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling BV052HDE-N40 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel BV052HDE-N40 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies