| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BV050SQE-N40 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BV050SQE-N40 5,0 inch 540*960 800:1 LCD-scherm
BV050SQE-N40 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BV050SQE-N40 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 540 ((RGB) × 960, qHD 221PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 61.965 ((W) × 110.16 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 64.87 ((W) × 117.9 ((H) × 1 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Kleuren weergeven | 16.7M 71%NTSC |
| Frequentie | - |
| Gewicht | - |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | c. |
| Transmissiviteit | 40,6% (Type.) (met polarisator) |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Bestuurder IC | COGSuggest S6D78A0, NT35516 |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| BV050SQE-N40 5,0 inch 540*960 800:1 LCD-scherm | |
BV050SQE-N40 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
BV050SQE-N40 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel BV050SQE-N40 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies