M170EN02 17,0 inch LCD-scherm 1280*1024
Merknaam: AUO
Modelnummer: M170EN02
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
M170EN02
Diagonale grootte:
17.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Werkstand:
TN, normaal wit, transmisief
Framerate:
60 Hz
Achterlicht:
CCFL
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
M170EN02 LCD-paneel Productgegevens:
Merken AUO
Model P/N M170EN02
Diagonale grootte 17.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm
Bezelopening -
Bekijk richting -
Reactietijd -
Zienhoek -
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Ondersteunende kleur
Lichtbron CCFL
Gewicht -
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel -
Belangrijke opmerking met betrekking tot LCD-scherm M170EN02:
M170EN02 LCD-paneel Verzending en verpakking:M170EN02 17,0 inch LCD-scherm 1280*1024 0
Verzendgegevens voor M170EN02 LCD-scherm:
Wees gerust, uw artikel is in uitstekende staat en zal zorgvuldig worden voorbereid voor verzending.
M170EN02 LCD-paneel FAQ:
A: Ja, dat kunnen we.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?M170EN02?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Accepteert u steekproeforders vanM170EN02?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
V: Kan ik mijn bestelling betalen?M170EN02Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
Contactpersoon voor M170EN02 LCD-scherm:
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%