| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BV050FWQ-N84 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Nieuw 5,0 inch 480*854 BV050FWQ-N84 1500:1 TFT LCD-scherm
BV050FWQ-N84 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BV050FWQ-N84 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell) |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm |
| Outline Grootte | 64.46 ((W) × 117.4 ((H) × 0.8 ((D) mm |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 15001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 0.40+0.40 mm |
| Transmissiviteit | 40,6% (typisch) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 67% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COG suggereert OTM8019A, HX8379C, NT35521S, NT35510S, FL10802 |
| Gewicht van het paneel | - |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| Nieuw 5,0 inch 480*854 BV050FWQ-N84 1500:1 TFT LCD-scherm | |
BV050FWQ-N84 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
BV050FWQ-N84 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling BV050FWQ-N84 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel BV050FWQ-N84 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies