| Merknaam: | Chimei Innolux |
| Modelnummer: | M215HGJ-L2U |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M215HGJ-L2U 21,5 inch 1920*1080 72%NTSC LCD-schermmonitor
M215HGJ-L2U LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Chimei Innolux |
| Model P/N | M215HGJ-L2U |
| Diagonale grootte | 21.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Bezelopening | 479.84 ((W) × 271.31 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 495.6×292.2×9.4 (H×V×D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 1.5/3.5 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Zienhoek | 85/85/80/80 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | Vier snaren WLED, 30K uur, geen bestuurder |
| De massa | 1.74/1.81kg (type/max.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), connector 30 pinnen |
| Spanningsvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
M215HGJ-L2U LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
M215HGJ-L2U LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deM215HGJ-L2Uvóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel M215HGJ-L2U strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenM215HGJ-L2U?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDM215HGJ-L2U?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelM215HGJ-L2UKan ik niet werken?
A: M215HGJ-L2U is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies