5.0 inch C050VVN01.6 lcd scherm hoge kwaliteit
Merknaam: AUO
Modelnummer: C050VVN01.6
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
C050VVN01.6
Diagonale grootte:
5.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
800 ((RGB) × 480, WVGA 187PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
108.6 ((W) × 65.16 ((H) mm
Afbeeldingsmodus:
AMVA, meestal zwart, zendbaar
Kleuren weergeven:
16.2M
Signalinterface:
WLED
Gebruikt voor::
Automobiele display
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
C050VVN01.6 LCD-paneel Productgegevens:
Merken AUO
Model P/N C050VVN01.6
Diagonale grootte 5.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 480, WVGA 187PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 108.6 ((W) × 65.16 ((H) mm
Bezelopening -
Luminansie -
Contrastverhouding 1000: 1 (min.) (TM)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Reactie 15/30 (max.) ((Tr/Td) ms
Goed zicht op Symmetrie
Werkstand AMVA, meestal zwart, zendbaar
Kleurdiepte 16.2M
Achterlicht WLED
De massa -
Gebruikt voor: Automobiele display
Vernieuwingssnelheid 60 Hz
Aanraakscherm -
C050VVN01.6 LCD Display Over ons:
C050VVN01.6 LCD-scherm Productgegevens:
Voorwaarde:
Bestelrichtlijn:
Product authenticiteit:
De LCD-schermen zijn origineel en zijn grondig getest voordat ze naar u worden gestuurd.
C050VVN01.6 LCD-scherm Vriendelijke herinnering
- Installatiegids:
- Professionele installatie Aanbevolen:
- Ontmantelkennis:
Zorg ervoor dat u de ontmantelingsprocedure begrijpt voordat u een aankoop doet.
- Terugkeerbeleid:
C050VVN01.6 LCD-paneel Verzending en verpakking:5.0 inch C050VVN01.6 lcd scherm hoge kwaliteit 0
C050VVN01.6 LCD-paneel FAQ:
V: Accepteert u monsterorders vanC050VVN01.6?
A: Natuurlijk! Voorbeeld bestelling is welkom.
V: Kan ik mijn bestelling betalen?C050VVN01.6Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
V: Als ik nu een bestelling plaats, wanneer verzendt u de goederen vanC050VVN01.6?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%