| Merknaam: | Innolux |
| Modelnummer: | M270KCA-D8B |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M270KCA-D8B 27.0 inch LCD-paneel 2560*1440 LCD-scherm
M270KCA-D8B LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Innolux |
| Model P/N | M270KCA-D8B |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 608.58(H) ×349.08(V) ×1.34(D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 7 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | AAS, meestal zwart, transmisief |
| Dikte van de plaat | 00,50+0,50 mm |
| Overdraagbaarheid | 30,2% (Typ.) ((met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 92% DCI-P3 |
| Lichtbron | Geen B/L, geen bestuurder |
| Gewicht | 660/693 g (type/max.) |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor/gaming |
| Framerate | 180 Hz |
| D-IC-gegevens | COF Ingebouwde 8 bronchips |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 51 pinnen |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M270KCA-D8B LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
M270KCA-D8B LCD-paneel FAQ:
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van M270KCA-D8B ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor M270KCA-D8B ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de M270KCA-D8BIk krijg niet kan werken?
A: M270KCA-D8B zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies