LQ070Y5LW04 7,0 inch LCD-scherm voor buiten met hoge helderheid
Merknaam: Sharp
Modelnummer: LQ070Y5LW04
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
LQ070Y5LW04
Diagonale grootte:
7.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
800 (RGB) ×480, WVGA 133PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Schemerig overzicht:
152.4 (W) ×91.44 (H) mm
Ontworpen voor:
Buitenshuis hoge helderheid、Automotive display
Aanraakpaneel:
Zonder
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
LQ070Y5LW04 LCD-paneel Productgegevens:
Merken Scherp
Model P/N LQ070Y5LW04
Diagonale grootte 7.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm
Bezelopening 156.4 ((W) × 94.44 ((H) mm
Outline Grootte 166.5 ((W) × 106.9 ((H) × 12.5 ((D) mm
Helderheid 770 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Het beste zicht op Symmetrie
Kleuren weergeven 262K/16.7M 72%NTSC
Frequentie 60 Hz
Gewicht 220 g (max.)
Oppervlakte -
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus Nieuwe modus 2, normaal zwart, zender.
Reactietijd 7 (max.) ((Tr+Td)
Typ van de lamp 5S3P WLED, zonder bestuurder
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Buiten hoge helderheid, autodisplay
Signalinterface LVDS (1 ch, 8-bit), 32 pinsConnector
Milieu Werktemperatuur: -40 ~ 85 °C;opslagtemperatuur: -40 ~ 90 °C
LQ070Y5LW04 LCD-scherm Voorbestel informatie:
LQ070Y5LW04 LCD-paneel Verzending en verpakking:
LQ070Y5LW04 7,0 inch LCD-scherm voor buiten met hoge helderheid 0
LQ070Y5LW04 LCD-scherm Verzendinformatie:
LQ070Y5LW04 LCD-scherm service:
LQ070Y5LW04 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe kan ik LQ070Y5LW04 betalen?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Accepteert u steekproeven van LQ070Y5LW04?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
A: Ja, dat kunnen we.
V: Hoe kan ik mijn bestelling van LQ070Y5LW04 traceren?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%