| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270DAN09.1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M270DAN09.1 27.0 inch 2560*1440 LCD scherm
M270DAN09.1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M270DAN09.1 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 608.6 ((W) × 348.6 ((H) × 15 ((D) mm |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 1.07B 93%DCI-P3 |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 20,98±0,15 kg |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Typ van de lamp | 4 snaren WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | eDP (4 rijstroken), HBR1 (2.7G/rijstroken), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 10.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M270DAN09.1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
M270DAN09.1 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe bestel je een lcd-paneelM270DAN09.1?
A: Wij accepteren T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
V: Wanneer komt mijn bestelling?27.0inch lcd paneelM270DAN09.1?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen27.0inch lcd-paneelM270DAN09.1voor verzending?
A: Maak je geen zorgen, onze AUO M270DAN09.1 is goed getest voor verzending.
Wat gebeurt er alsAUOM270DAN09.1Kan ik niet werken?
A: Onze AUO lcd M270DAN09.1 is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies